Żywa Biblioteka w Krakowie 21 października!

Wiemy, że niektórzy/e z Was czekają z wielką niecierpliwością na kolejną edycję Żywej Biblioteki.

21 października spotykamy się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1), która już po raz 8 jest partnerką wydarzenia.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawy Katalog Książek, w tym wiele nowości 🙂

Zaglądajcie na naszą stronę i fanpejdża, na którym znajdziecie najświeższe wiadomości od nas.

Organizację wydarzenia wspiera finansowo Fundacja im. Stefana Batorego w ramach dotacji otrzymanej przez Fundację Polistrefa w ramach programu Demokracja w Działaniu.

Do zobaczenia!