Ważna data: 4 lutego 2018 r.

Zastanawicie się dlaczego ważna? Tego dnia zapraszamy serdecznie na 12 edycję Żywej Biblioteki, którą organizujemy z Żydowskim Muzeum Galicja.

Jak zwykle będzie na Was czekał niezmiernie interesujący Katalog Książek. Będą tytuły, które już stały na naszej żywobibliotecznej „półce”, ale jak zwykle przygotowujemy dla Was kilka nowości 🙂

Zaglądajcie na naszą stronę i fanpejdża oraz na fanpejdża Żydowskiego Muzeum Galicja, na których znajdziecie najświeższe wiadomości od nas.

To co? Kalendarze otwieramy i wpisujemy: 4 lutego, godz. 12 – 18; Żydowskie Muzeum Galicja ul. Dajwór 18.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia Żywej Biblioteki 4 lutego 2018 r. w godzinach 12 – 18