Krótko o Żywej Bibliotece 2012

Tegoroczna Żywa Biblioteka obfitowała nie tylko w ciekawy Księgozbiór, ale także sporą ilość czytelników i czytelniczek. Dużo bardziej zainteresowanymi  zapoznania się  z tą formą czytelnictwa były kobiety.

Najchętniej czytanymi  Tytułami byli: Buddysta i Feministka, tuż za nimi w procentowym zestawieniu na całość  wypożyczeń  pojawili się: Ślązak, Wróżka, Gej, Osoba z niepełnosprawnością, czy też Osoba żyjąca z wirusem HIV.

Orientacyjna liczba wszystkich wypożyczeń sięgała 150.

Wiele czytelników i czytelniczek, korzystało z możliwości porozmawiania z paroma tytułami, chcąc zapoznać się z szeroką tematyką Książek , jaka w tym roku u nas wystąpiła.

Odwiedziły nas też osoby, które zapoznały się z naszą akcją  w 2011 roku, to oni ze szczególnym zainteresowaniem wertowali coraz to głębsze rozdziały życia naszych Książek.