38 dni 20 godzin i 9 minut…

Kochani! Tylko tyle dzieli nas od kolejnego spotkania z Książkami. Robert, koordynator, wrzucił na naszą stronę ten wspaniały licznik, który widzicie po prawej stronie 😉  Motywuje nas bardzo do pracy… licznik i Robert też. W każdym razie przygotowania idą pełną parą. Mamy dla Was kilka niespodzianek, o których już wkrótce. Zaglądajcie również na naszego fanpage’a.

Zapraszamy do odwiedzenia Żywej Biblioteki (online) 21 marca 2021 r. w godzinach 12 - 18.
Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Polistrefa i JCC Krakow.